Obrusy ze wzorem bolesławieckim

Lubujesz się we wzorach porcelany bolesławieckiej? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! W naszym sklepie oferujemy wyjątkowe obrusy ozdobne, które z wdziękiem scalają unikalną formę z funkcjonalnością, stając się dodatkiem, bez którego dekoracja stołu nie byłaby tak kompletna i elegancka. Obrusy w stylu bolesławieckim pięknie prezentują się na każdym stole, dodatkowo chroniąc jego powierzchnię i obniżając poziom hałasu przy rozkładaniu naczyń. Co ciekawe, można je komponować z ceramiką bolesławiecką w tych samych lub różnych wzorach!

Wyjątkowe obrusy Bolesławiec, które doskonale leżą i układają się na stole, stanowiąc prawdziwą ozdobę całego wnętrza

Oferujemy obrusy w wielu różnych wzorach, zarówno klasycznych — białych z delikatnymi elementami ozdobnymi, jak i bardzo dekoracyjnych i wzorzystych. Każdy z nich dzięki zastosowaniu oryginalnej techniki stempelkowej łączy prostotę i piękną rękodzieła oraz wyjątkowy styl. Obrusy ze wzorem bolesławieckim wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów i z dbałością o detale. Są plamoodporne, praktyczne, trwałe, łatwe i wygodne w użytkowaniu. Nawet po wielu praniach materiał nie traci swoich właściwości, a kolory pozostają takie same.

Obrusy w stylu bolesławieckim na co dzień i od święta

Nie czekaj, zamów jeden z proponowanych przez nas obrusów ze wzorem bolesławieckim! Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki na pierwsze zakupy. Zapraszamy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8